DJ-e

DJ Sergio

Francja

SERGI jest DJ-em i muzycznym influencerem z doświadczeniem, które odzwierciedla jego doświadczenia z innymi DJ-ami, tańcami towarzyskimi i kongresami. Jego miłość do muzyki zaczęła się w młodym wieku od kontaktu z różnorodnymi gatunkami, ale to salsa stała się wszechobecna.

Zaczynał jako gościnny dj w różnych miejscach w Paryżu. Kontynuował swój rozwój, tworząc własny wieczór, imprezę LeSalsa'Club. Impreza ta szybko stała się jednym z najbardziej znanych wieczorów salsy w Europie. Tancerze z całego świata przyjeżdżają tam, aby poznać francuski smak salsy...

Kiedy nie jest w Paryżu, Sergi regularnie podróżuje po Francji i za granicą - często pojawiając się na prestiżowych wydarzeniach w różnych miejscach, takich jak Chorwacja, Portugalia, Włochy, Irlandia, Austria, Niemcy, Słowenia, Łotwa i USA, by wymienić tylko kilka, od 2022 roku także el sol 🙂

Rok po roku Sergi kontynuuje swoją pracę, aby utrzymać swoją rolę wpływowego artysty na scenie salsowej, podejmując ryzyko na każdym wydarzeniu, na którym jest zaplanowany. Niemożliwe jest, aby popadł w łatwą drogę, nie proponując nic nowego.

Jego kolekcja szybko rozrosła się z płyt CD do winyli. "Nowy sposób słuchania, większe bogactwo harmoniczne, ale przede wszystkim możliwość zdobycia jeszcze nigdy nie zdigitalizowanych albumów, a zatem bardzo mało znanych". Bez wątpienia łatwo rozpoznasz "dotyk artysty" poprzez jego kreatywną selekcję muzyczną.

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry