ELSOL SPRING

Doświadczenia

Filtruj według

Dzień
Dzień
Rodzaj tańca
Rodzaj tańca
Poziom trudności
Poziom trudności
00
Dni
:
00
Godzin
:
00
Minut

Pospiesz się!

Ceny passów wkrótce pójdą w górę!

O doświadczeniach

Gwiezdne wrota

Wygraj konkurs występów w Salsie i po raz PIERWSZY w BACHACIE! 3 kategorie - solówki, duety i grupy, oceniane przez międzynarodowych artystów. Zostań zwycięzcą i zatańcz w nocy obok największych nazwisk! Pokaż swoje umiejętności taneczne, technikę, wizerunek, showmanship, umiejętności choreograficzne, muzykalność.

Pokaż się światu!

Skorzystaj z naszego formularza i weź udział w wydarzeniu jako artysta!

Filtruj według

Dzień
Rodzaj tańca
Rodzaj tańca
Poziom trudności
Poziom trudności

EL SOL SPRING - Warsztaty

40 godzin warsztatów w 2 stylach. Non stop praktyka plus instruktaż dają ogromną porcję inspiracji, edukacji i rozwoju. To ogromny skok w wiedzy o tańcu i jego jakości. Warsztaty są świetnym sposobem na poznanie ludzi z całego świata, ponieważ instruktor zapowiada zmianę pary lub rotację linii.

EL SOL SPRING - Impreza

Niesamowite 4 noce spędzone z przyjaciółmi z 32 krajów. 35 godzin tańca w 2 różnych stylach na 2 parkietach. Program artystyczny składający się z show night. To kameralny międzynarodowy festiwal. Jesz, pijesz, śpisz, powtarzasz 4 razy w towarzystwie międzynarodowych przyjaciół. Wydarzenie jest międzynarodowo inspirujące, a jednocześnie wystarczająco przytulne, aby naprawdę poznać ludzi i artystów.

EL SOL SPRING - Bootcamp

Ekskluzywne dodatkowe 8 godzin treningu techniki i choreografii oraz występ na scenie z Jessicą Quiles. Poziom zaawansowany, dużo ciężkiej pracy, mentoring i wspaniała przygoda. Jessica odwiedza Polskę po raz pierwszy, jest bombowa: elegancja, szybkość, obroty, smak - sprawdź ją.

EL SOL SPRING - Konkursy

Stargardzkie pokazy salsy i BACHATY (po raz pierwszy). Przygotuj pokaz w swoim ulubionym stylu jako solista, duet lub grupa i wystąp. Będziesz oceniany przez międzynarodowe Jury i będziesz mógł zobaczyć wyniki. Zasady i warunki pojawią się tutaj wkrótce.

EL SOL SPRING - Konkursy

Taniec towarzyski to sztuka i wymaga wielu umiejętności! Mistrzowie socialu są widoczni i nagradzani! Tylko międzynarodowi, obiektywni sędziowie.

EL SOL SPRING - dzienny pokój socjalny

Wciąż pracujemy nad programem dziennych spotkań towarzyskich.
00
Dni
:
00
Godzin
:
00
Minut
:
00
Sekund

Pospiesz się!

Ceny passów wkrótce pójdą w górę!

pl_PL
Przewiń do góry