Festiwal elSol

edycja wiosennadla tych, którzy chcą więcej...

Cena biletów
wzrośnie za:

08-11.03.2024 Warszawa, Sound Garden Hotel Airport 

00
Dni
:
00
Godzin
:
00
Minut

Wiosenna edycja elSol Salsa & Bachata

Więcej kontaktu z instruktorami, bardziej intymna atmosfera, bardziej dogłębna nauka od wybranych najlepszych instruktorów na świecie. Tylko 600 uczestników, 20 lat doświadczenia.

elSol w mniejszej wersji - abyśmy mogli spotykać się dwa razy w roku i częściej wspólnie pielęgnować naszą pasję. dla tych, którzy chcą więcej...

600 uczestników z 42 krajów

Ucz się intensywnie i stawaj się lepszy. Imprezuj do 6 rano z najlepszymi międzynarodowymi DJ-ami. Poznaj światową społeczność taneczną, podziel się naszą wspólną miłością do tańca latynoskiego i kultury muzycznej. Doświadcz różnorodności kulturowej, różnych środowisk, wymieniaj się energią.

Wszystko w 1: spanie w hotelu, wspólne jedzenie, nawiązywanie przyjaźni i taniec. Powtórz! Dla tych, którzy chcą więcej...

2 style tańca

Salsa

Spopularyzowany w latach 60. taniec salsa został opracowany głównie przez Portorykańczyków i Kubańczyków mieszkających w Nowym Jorku w latach 60. i 70. XX wieku. Różne regiony Ameryki Łacińskiej (w tym kraje na Karaibach) i USA mają różne style salsy: Portorykański, NY, LA, Kolumbijski, Kubański.

Jest to taniec latynoski, w którym prowadzący wykonuje serię obrotów i zwrotów w rytm muzyki. (Salsa może być również tańczona solo (footwork, styling, shines, body movement). Rozróżniamy 2 główne style taneczne: Salsa NYC i LA jest tańczona w bardziej liniowy sposób (nazywamy to Crossbody Salsa), podczas gdy style kubańskie i kolumbijskie są tańczone w bardziej kolisty sposób.
Wiosenna edycja elSol to przede wszystkim salsa w stylu NYC. Oznacza to "salsa on2" lub "mambo".

Salsa oznacza siłę, energię, przepływ, muzykalność, szybkość, połączenie między tancerzami i ich indywidualne połączenie z muzyką.

Bachata

Bachata powstała w latach 60. na Dominikanie. Podstawowy krok tego tańca nazywa się box step i jest tańczony na wzór kwadratu. Obecnie bachata jest tańczona na całym świecie, a każdy dodaje do niej coś od siebie. Bachata wchłonęła elementy zouk, tańca współczesnego, salsy i tańca ulicznego. Podstawowa wersja nowoczesnej Bachaty Sensual czy Bachaty Moderny jest zliczana w ten sposób: 4 - 3 kroki i przewroty z jednej strony na drugą. W bardziej zaawansowanej wersji partnerzy tańczą wiele zmysłowych ruchów, w tym fale, obroty głowy, izolacje ciała, jak również figury obrotowe i obroty.

Wiosenna edycja elSol to przede wszystkim bachata moderna, bachata sensual i bachata fusion.

Tylko 21 ostrożnie wybrani artyści.

Zawsze sprowadzamy do Polski nowe nazwisko, w 2023 r: Jessica Quiles, Fadi Fusion, David&Ines, DJ Pablo G. Wybieramy specjalistów, których zajęcia sprawią, że zrobisz progres.
Przyjdź i sprawdź sam!

Nowe miasto, nowy dom, nowa historia

Do zobaczenia w Sound Garden Hotel w Warszawie

ul. Żwirki i Wigury 18, nawigacja w Mapach Google

Jest to idealne miejsce dla tancerzy. 900 metrów kwadratowych powierzchni tanecznej. 2 sale taneczne.

206 pokoi w Sound Garden Hotel, 286 pokoi po drugiej stronie ulicy w Novotelu

Wszystko w jednym miejscu!

Nowoczesny design, restauracja i bar

950 metrów od lotniska Warszawa Okęcie

Wybierz wygodne zakwaterowanie w pobliżu

Ciesz się luksusem spania w sali tanecznej lub po drugiej stronie ulicy.
Polecamy kilka hoteli, które zapewnią komfort podczas całego weekendu.

Dźwięk Hotel Garden

główne miejsce - wszystko w 1

Żwirki i Wigury 18,
02-092 Warszawa

Warsztaty i imprezy - wszystko w jednym miejscu - Sound Garden Hotel.
Imprezuj, jedz, śpij, powtarzaj - najwyższy komfort imprezy all in 1.

Użyj tego specjalnego kodu, aby zarezerwować pokój ze zniżką:
https://booking.profitroom.com/pl/soundgardenhotel/pricelist/offers/431786/?check-in=2024-03-08&check-out=2024-03-09&r1_adults=2&auto-dates=1&currency=PLN&code=elsolspring&no-cache=

Ceny dla uczestników elSol wynoszą:
- 396 - 441 PLN za noc za pokój jednoosobowy ze śniadaniem
- 576 PLN za noc za pokój dwuosobowy ze śniadaniem

Novotel Lotnisko Warszawa

5 minut spacerem do głównego obiektu

Katowice, Polska, 40-202
al. Roździeńskiego 16

Użyj hasła "el sol", aby dokonać rezerwacji: h0527-re@accor.com

Ceny dla uczestników elSol wynoszą:
- 380 PLN za noc, pokój jednoosobowy ze śniadaniem
- 450PLN za noc pokój dwuosobowy ze śniadaniem

Jak można z nami współpracować?

Zostań naszym sprzedawcą

Załóż swój sklep w elSol. Zaprezentuj swój produkt lub usługę 600 osobom w ciągu 3 dni i nocy, łącznie przez 72 godziny. Zdobądź nowych klientów w wieku 20-60 lat, których łączy wspólna pasja - miłość do tańca.

Zostań naszym ambasadorem

Zdobądź zniżkę dla swoich znajomych, zbierz grupę 7 uczestników i zdobądź VIP Pass za darmo! Pomnóż to przez 2,5,10 lub więcej! Sky is the limit! Uzyskaj bliski kontakt z naszym zespołem, otrzymuj świeże wiadomości natychmiast przed ich opublikowaniem!

Zostań naszym wolontariuszem

Przyjdź i zdobądź doświadczenie zawodowe. Pracuj z nami przez 14 godzin, a w pozostałym czasie wykorzystaj festiwal jak najlepiej! Dowiesz się: jak pracować pod presją czasu, jak radzić sobie z sytuacjami kryzysowymi i wymagającymi klientami oraz jak organizować wydarzenia na światowym poziomie.

Zostań naszym partnerem

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pomysł, jak moglibyśmy współpracować, wspierając nasze wzajemne biznesy. Uwielbiamy nawiązywać nowe kontakty w świecie tańca, jak i w organizacjach i biznesie.

Dołącz do naszego newslettera elSol

Bądź na bieżąco z najnowszymi newsami

Top 3 na świecie!

Dołącz do największego międzynarodowego festiwalu w Polsce!

Nasze inne wydarzenia

Festiwal elSol

5000 osób pod jednym dachem 4 style taneczne w tym samym czasie: salsa, cuban, bachata, kizomba 19 lat doświadczenia tworzonego z miłością przez tancerzy dla tancerzy z dbałością o szczegóły, zrozumieniem potrzeb tancerzy wszystko po to, aby zapewnić niesamowite wrażenia i milion wspomnień.

Kizzafaire

Inny rodzaj satysfakcji.... Ekskluzywny kizz festiwal, stricte kizomba i urban kiz. Stworzony przez kobiety z wielką dbałością o szczegóły i równowagę między liderami i zwolennikami. Zaledwie 3 lata historii, a już stał się jednym z ulubionych festiwali kizz w Europie.

Warsaw Zouk Festival & Marathon

Be United... Dołącz do społeczności zouk w Polsce i odkryj ten piękny, połączony taniec pochodzenia brazylijskiego. Sprawdź zawody Jack'n'Jill, dołącz do warsztatów, specjalnych intensywnych zajęć i niekończących się spotkań towarzyskich.

pl_PL
Przewiń do góry