Często zadawane pytania

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi na swoje wątpliwości? Bardzo możliwe, że jest tutaj, słyszeliśmy to wszystko i zrobiliśmy notatki. Wybierz kategorię swojego pytania

Jakie jest twoje pytanie?

Wybierz kategorię poniżej, aby szybko znaleźć potrzebną pomoc

Podstawowe informacje o ELSOL SPRING EDITION

Sound Garden Hotel. Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa
Sound Garden Hotel (główny obiekt): linl
Novotel Warszawa Okęcie - link
 
  • Czy obowiązuje dress code?
  • Piątek - moc kwiatów, nadruki, wzory, radosna wiosna, sobota: ubierz się, aby zrobić wrażenie w markowych kolorach - zielonym i pomarańczowym/żółtym, niedziela - bądź sobą
Obuwie i odzież taneczną sprzedawać będą nasi sprzedawcy, specjaliści od mody tanecznej. Będzie można również kupić festiwalową koszulkę.
Sound Garden Hotel posiada 130 miejsc parkingowych.
Od piątku 17:00 do poniedziałku 8:00 parking jest bezpłatny. W innych godzinach: 8PLN za 1h, 80PLN za 24h
Novotel Airport Okęcie posiada 130 miejsc parkingowych. 24 godziny kosztują 60 PLN

przepustka

Za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej https://elsolspring.pl/en/payment/

Tak. W formularzu rejestracyjnym można zaznaczyć chęć otrzymania faktury. Taka faktura zostanie przesłana pocztą elektroniczną na adres podany przez uczestnika podczas rejestracji. 

Jeśli faktura nie dotarła, prosimy o kontakt pod adresem registration@elsolfestival.pl.

Tak, wszystkie informacje na ten temat można znaleźć na naszej stronie zasady i warunki zakupu karnetu

Jeśli chcesz skorzystać z pełnej oferty, VIP Pass umożliwia wstęp na wszystkie imprezy i warsztaty we wszystkich salach, a także na zawody. Jeśli wolisz karnet w jednym stylu, możesz wybrać karnet Salsa lub Bachata. Tylko dla imprez przygotowaliśmy Party Pass (wszystkie imprezy) lub bilety imprezowe na osobne noce. Pojawiają się one w dalszej części oferty.
Wyjątek: Bootcamp lub Lab (Warsztat Specjalny) jest objęty oddzielnym biletem, który NIE jest zawarty w żadnym innym karnecie.

Nie, bilet Bootcamp lub Lab jest ważny tylko na zajęcia Bootcamp lub Lab. Aby móc wejść na inne atrakcje festiwalu, należy zakupić odpowiedni bilet. przepustka.

Sprzedaż niektórych karnetów jest czasami wstrzymywana ze względu na proporcje, często po ich wyrównaniu wznawiamy sprzedaż. Niektóre karnety trafiają do sprzedaży później, wraz z rozszerzeniem oferty festiwalu. Karnety imprezowe i pojedyncze karnety imprezowe trafiają do sprzedaży później niż karnety warsztatowe. Wszelkie inne informacje na temat biletów będą pojawiać się w miarę poszerzania oferty w ciągu roku.
Tak można, pod warunkiem, że pula danego biletu nie została wyczerpana. Zakup biletu na miejscu zawsze wiąże się z wyższą ceną. Zakup odbywa się wyłącznie za gotówkę (PLN,EUR)

Zniżki na bilety festiwalowe dostępne są wyłącznie u Ambasadorów naszego festiwalu. Organizator nie udziela zniżek bezpośrednio uczestnikom.

Osoby zainteresowane zniżką na festiwal powinny skontaktować się z jednym z naszych ambasadorów.

Tak, możesz dołączyć do naszego programu ambasadorów. Sprawdź tutaj: LINK Wszelkie zapytania należy kierować do: groups@elsolfestival.pl. 

Doświadczenia

W elSol spring nie mamy kursu podstawowego. Zakładamy, że nasi uczestnicy znają podstawy, a poziomy zaczynają się od początkującego do średnio zaawansowanego i zaawansowanego.

Nie, sprzedajemy tylko pakiety weekendowe zwane PASSES. Sprawdź nasze PASS LIST  Aby zobaczyć dostępne opcje.

Nie, nauczyciele prowadzą zajęcia w taki sposób, że partnerujesz komuś, kogo nie znasz, a następnie następuje rotacja, zmiana partnerów zarządzana przez nauczyciela. W ten sposób poznajesz ludzi i zdobywasz partnerów do tańca.

Tak, musisz tylko wspomnieć o tym nauczycielowi, ponieważ on sprawi, że ludzie zmienią partnerów.

Tak, każdy tańczy z każdym. Mężczyźni podążają, a kobiety również prowadzą.

Tak. Piątek - moc kwiatów, nadruki, wzory, radosna wiosna, sobota: ubierz się, aby zaimponować w markowych kolorach - zielonym i pomarańczowym/żółtym, niedziela - bądź sobą

Nauczyciele zazwyczaj zaczynają od rozgrzewki, aby uniknąć kontuzji. Następnie w klasie solo powoli budują rutynę i pracują nad nią przez całą godzinę. Jeśli są to zajęcia partnerwork, nauczyciel może kazać tańczyć w parze przez 3 minuty, aby sprawdzić poziom, a następnie zaczyna uczyć rutyny partnerwork. Zmuszą cię do zmiany partnerów kilka razy podczas zajęć.

Podczas warsztatów możliwe jest nagrywanie materiału tylko na końcu i tylko za wyraźną zgodą głównego instruktora. Podczas wydarzeń filmowanie pokazów lub tańców towarzyskich na parkiecie nie jest zabronione, o ile nie zakłóca to przebiegu imprezy. Zabronione jest wnoszenie dodatkowego oświetlenia lub banerów reklamowych.

Tak, na miejscu dostępna będzie szatnia dla uczestników. Będzie ona płatna.

Catering będzie dostępny w hotelu. Napoje w barach będzie można kupić przez cały czas trwania imprezy do godziny 5:00 rano. Hotelowa restauracja oferuje również menu a la carte.

Obecnie pracujemy nad opcjami dziennych imprez towarzyskich, być może na jednym lub dwóch piętrach. Wstęp na dzienne imprezy towarzyskie będzie wliczony w karnety na warsztaty (Salsa, Bachata, VIP), a także w Party Pass.

Uczestnik otrzymuje jedną opaskę na cały festiwal dla danego pakietu. Tzn. otrzymuje więcej niż jedną opaskę, gdy wykupił dodatkowy pakiet np. Bootcamp. Nie wydajemy uczestnikom codziennie nowej opaski (!!!)

W przypadku warsztatów - można.
W przypadku wydarzeń - nie można

Nie, parking jest organizowany indywidualnie przez każdego uczestnika. Jeśli uczestnik korzysta z parkingu na terenie obiektu, wszelkie opłaty należy uregulować z administracją obiektu.

Nie, parking jest organizowany indywidualnie przez każdego uczestnika. Jeśli uczestnik korzysta z parkingu na terenie obiektu, wszelkie opłaty należy uregulować z administracją obiektu. 

Jako festiwal stosujemy się do zaleceń rządu w tej kwestii. Obecnie nie ma żadnych dodatkowych ograniczeń i wymogów. Jeśli jednak sytuacja w kraju ulegnie zmianie, zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia odpowiednich zasad, aby festiwal był bezpieczny dla wszystkich uczestników. Od naszych uczestników oczekujemy odpowiedzialności i nie pojawiania się na festiwalu w przypadku choroby.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. , Przejdź do strony kontakt lub za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych:

Współpraca

Tak. Jesteśmy ciekawi Twojego produktu. Przejdź do tej sekcji: https://elsolspring.pl/en/vendors/

Tak, chcielibyśmy z Tobą współpracować. Możesz zostać naszym ambasadorem. Zobacz, jak to działa: https://elsolspring.pl/en/become-an-ambassador/

Tak, wolontariusze są mile widziani, prosimy o przejście do tej dedykowanej sekcji

Sprawdź naszą sekcję partnerską LINK

Zakwaterowanie

Tak, to festiwal all in 1. Sound Garden Hotel ma dla Ciebie 206 pokoi. Przejdź do hoteli: link

pl_PL
Przewiń do góry