ELSOL SPRING -

Pokazy Stargate w salsie i bachacie

Pospiesz się!

Ceny passów wkrótce pójdą w górę!

00
Dni
:
00
Godzin
:
00
Minut

Pokazy Stargate w salsie i bachacie

Zaprezentuj swoje umiejętności, wygraj i zatańcz na gali obok największych gwiazd. Przygotuj pokaz w jednej z 2 kategorii: salsa lub bachata.

Nasz legendarny program dla tancerzy. Podejmij wyzwanie, spotkaj się z najsłynniejszymi instruktorami i sędziami, otrzymaj od nich szczere opinie - to jest w punktach. Wygraj nagrody i darmowe wejściówki na elSol ponownie, a jeśli zajmiesz miejsce nr 1, wystąpisz na nocnej gali z najważniejszymi wykonawcami w naszej społeczności. Poczuj emocje, dreszczyk emocji, atmosferę, scenę i światła reflektorów skupione tylko na Tobie! Nasze Jury złożone z najlepszych tancerzy światowej klasy wybierze zwycięzców!

Mamy 2 kategorie, po 10 miejsc w każdej z nich:

  • SALSA - solo, duet lub grupa (występ do 3 minut) - sobotnie popołudnie (przerwa obiadowa)
  • BACHATA - solo, duet lub grupa (występ do 3 minut) - niedzielne popołudnie (przerwa obiadowa)

Występy będą oceniane pod kątem techniki, choreografii, wizerunku i show.

Występy przygotowane w kategorii SALSA muszą prezentować technikę tańca SALSA - akceptujemy wszystkie style: on1, on2, kubański i pokrewne oraz możliwe fuzje. Występować można solo, w duecie lub w grupie.

Występy przygotowane do kategorii BACHATA muszą prezentować technikę tańca BACHATA - akceptujemy wszystkie style: dominican, sensual, modern i pokrewne oraz możliwe fuzje. Można występować solo, w duecie lub w grupie.

Tancerz może wziąć udział w jednej kategorii Stargate Shows.
Wykonawcy i artyści ze składu Festiwalu nie mogą brać udziału w konkursach Stargate Shows.
Rejestracja rozpoczyna się 12.01.2024, a jej termin upływa 29.02.2024 (lub wcześniej w przypadku braku wolnych miejsc w wybranej kategorii).

Zgłoszenie powinno zawierać:
*Imiona i nazwiska uczestników (dodatkowo pseudonim artystyczny, nazwa grupy i lista tancerzy dla kategorii GRUPY)
*Opis i zdjęcie artysty (artystów) i wystawy
*Muzyka do programu w formacie MP3

Prosimy o przesłanie zgłoszenia do naszego koordynatora na adres e-mail: k.kopiec@elsolfestival.pl w celu rejestracji i uzyskania zniżki na Stargate Shows dla uczestników.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup PASS na EL SOL SPRING 2024
(VIP PASS lub SALSA PASS lub BACHATA PASS)
Uczestnicy pokazów Stargate Shows otrzymują rabat 30% od AKTUALNEJ CENY TYCH KARNETÓW W DNIU ZAKUPU. Jeśli masz już swój PASS i chcesz wziąć udział w konkursie, nie oferujemy zwrotów. Możemy przenieść kwotę zniżki na inne wydarzenia elSol w przyszłości.

Zarezerwuj karnet przez stronę internetową (elsolspring.pl).
Użyj kodu promocyjnego, który otrzymasz wraz z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.
PASS należy zakupić w ciągu 14 dni od złożenia wniosku (termin upływa 29.02.2024 r.).
UWAGA! Jakiekolwiek opóźnienie w dotrzymaniu tego terminu spowoduje skreślenie z listy uczestników Stargate Shows.
UWAGA! Udostępnienie kodu promocyjnego Stargate Shows -30% lub skorzystanie ze zniżki Stargate przez osobę, która ostateczną decyzją nie weźmie udziału w zawodach, spowoduje skreślenie całej grupy z listy uczestników. Zniżka dotyczy wyłącznie tancerzy, którzy wezmą udział w konkursie.

Zniżka za udział w pokazach Stargate Shows nie łączy się z innymi zniżkami ani ofertami specjalnymi.
Jeśli uczestnik jest już w posiadaniu innego typu PASS, który został zakupiony przed jego zgłoszeniem, zostanie on zamieniony na PASS Stargate (70% ceny VIP PASS/SALSA FULL PASS w dniu zgłoszenia).
W takim przypadku, w zależności od kwoty, która została początkowo zapłacona, może być konieczne, aby uczestnik zapłacił pozostałą kwotę, aby osiągnąć 70% ceny PASS odpowiedniej na dzień jego zgłoszenia.
Jeśli początkowo wpłacona kwota była wyższa niż 70% ceny PASS odpowiedniej dla dnia zgłoszenia uczestnika, będzie on mógł wykorzystać nadwyżkę jako zniżkę na zakup karnetu na kolejną edycję festiwalu - z wyłączeniem oferty Early Birds oraz innych ofert specjalnych.

Wszelkie zmiany członków grupy mogą być wprowadzane wyłącznie przez trenera grupy.
Osoba rezygnująca z członkostwa w grupie zobowiązana jest do dopłaty pozostałej kwoty do pełnego kosztu wybranego karnetu z oferty aktualnej na czas rezygnacji. Zwrot karnetu nie jest możliwy. Nowe osoby dołączające do grupy zobowiązane są do zakupu karnetu ze zniżką Stargate Shows -30% zgodnie z cennikiem obowiązującym w momencie zmiany.
Ostateczny termin zmian członków grupy to 29.02.2024.
Stargate Pass nie podlega regularnym zasadom odsprzedaży. Stargate Pass jest zarejestrowany z wyższą zniżką, co oznacza, że jeśli uczestnik nie może wziąć udziału w wydarzeniu, ma dwie opcje
-sprzedać przepustkę innemu uczestnikowi, który bierze udział w konkursie Stargate Shows
-sprzedaż karnetu uczestnikowi, który nie bierze udziału w konkursie Stargate Shows, ale w takiej sytuacji wymagana jest dopłata do ceny karnetu w regularnej sprzedaży lub sprzedaży ze standardową zniżką grupową.
Rejestracja do zawodów wiąże się z akceptacją powyższego regulaminu. W przypadku grup, trener grupy zobowiązany jest do poinformowania uczestników o powyższych zasadach.

Podejmij wyzwanie i dołącz do rywalizacji!
Zarejestruj się: k.kopiec@elsolfestival.pl

O konkursach

Dwa konkursy: Social Masters in Salsa & Bachata oraz Salsa Stargate Show. Konkurs Stargate Show przeznaczony jest dla: solistów (kategoria kobiety i mężczyźni), duetów i grup. Konkursy Mistrzów Social w Bachacie i Salsie – to konkurs typu "Jack’n’ Jill", w którym obiektywni zagraniczni sędziowie oceniają uczestników.

Passy pozwalające na udział w tym wydarzeniu

Masz pytania dotyczące passów?

lub skontaktuj się z nami

Lista artystów

pl_PL
Przewiń do góry